Core Marketing Group

1990'lı yıllardan bugüne sektörlerinin lideri konumundaki firmalarda uzun yıllar farklı pozisyon ve görevlerde profesyonel yöneticilik yapmış kurucular tarafından yapılandırılan Core Marketing Group, bu tecrübe gücüyle "doğrudan pazarlama ve İ.K. yönetimi"  konularında her türlü ihtiyacı etkin bir şekilde karşılamak üzere organize olmuştur. 

 

Hedef analizi, strateji yapılandırması ve saha uygulaması faaliyetlerini masanın her iki tarafında uygulamış tecrübeli yönetim kadrosu, Core Marketing Group'u yüksek katmadeğer sağlayan bir çözüm ortağı konumuna getirmiştir.

 

İ.K. , mechandising, muhasebe, hukuk ve medya planlama departmanlarında görev yapan 55 kişilik yönetim kadrosu, sürekli tazelenen 3000 personelin üzerinde part-time ve işçi  İ.K. havuzu, 35 araçlı filosu, özenli ve güvenli depoları ile  Core Marketing Group;

 

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde  1.107  çalışanı bünyesinde bordrolamakta, onlarca firmaya Etkileşimli Pazarlama ve İ.K. Yönetim hizmeti vermektedir.

 

Core Marketing Group, İstanbul (2 ofis ), Ankara, İzmir ,Adana , Bursa, Antalya bölge ofis ve özel eğitim odalarıyla sunduğu tüm hizmetleri ülke çapında çözüm ortağı kullanmaksızın gerçekleştirmektedir.

 

Core Marketing Group bölge ofislerinin bulunduğu her ilde rakipleriye rekabetsiz büyüklükte depolara ve stok takip sitstemine sahiptir.

 

Proaktif  müdahalenin doğru ve hızlı bilgilendirmeden geçtiğinin bilinciyle Core  Marketing Group, firmalarına  mobil ve sunucu bazlı elektronik raporlama hizmeti  de sunmaktadır.