Satış Destek Ekipleri

Satınalama görüşmelerinizde yaptığınız anlaşmalar çerçevesinde olması gereken raf payı ve teşhir standardını satış noktalarına gittiğinizde göremiyor musunuz?

Merchandising Kadrosu kurmak demek sadece personel bulup üniforma ile sahaya sürmek demek değildir!

Core Marketing Group, bu yaygın sıkıntıyı doğru personel seçimi, yönlendirici doğru eğitim, fiziki ve elektronik takip sistemi , tümde disiplin değerleri çerçevesinde tüm uzmanlığıyla bu problemlemleri çözüyor ve mükemmel raf konumlandırması, satış noktası içi yüksek etkinlik garantisi veriyor......

Aylık sunumlarla ürün bulunulurluk, raf payı, ek teşhir ..vb gibi tüm konularda elde edilen gelişimi sizlere sunuyor.

Core Marketing Group yönetim gücünü yıllarca önemli firmaların satış müdürlüğünü yapmış kurucu ve yöneticilerinden almaktadır.    

Satış Noktası Yapılandırması

Satış noktası,  markanızın P.O.P. malzemeleri ile donatılır. Bu sayede marka görselliği arttırılır ve nokta  içi müşteri trafiğinin ürüne doğru  yönlendirilmesi amaçlanır.  Promosyonlar, ürünün sunduğu değer yada hedef müşterinize iletmek istediğiniz mesajlar yoğun bir şekilde verilmiş olur.

 

Hedef müşteriye verilen mesajların yanı sıra mağaza yönetimine ve rakiplere " Ben Buradayım , ürünümün takipçisiyim" mesajını  da veren önemli bir enstrumandır.

Ürün Farklılaştırma (Branding)

Müşteri almayı plandığı ürüne kolay ulaşmak, kolay fark etmek ister yada kolay ulaştığı ürünü almayı tercih eder.  Core Group sürekli öneriler sunarak stratejilerinizin gerek oluşumunda gerekse de uygulamasında önemli bir etken konumunda olacaktır.

Gizli Müşteri Uygulaması

Hedeflenen hizmet kalitesi sağlanabiliyor mu?

Promosyonel kampanyalar doğru uygulanıyor mu?

Ürün istenilen şekilde anlatılıyor mu?


Yada;

P.O.P. gibi yardımcı gereçler eksiksiz bir şekilde teşhir ediliyor mu?

 

Tüm bu ve benzer soruların cevabını Core Marketing Group'un firmanıza özel hazırlayacağı Gizli müşteri Projesinin sonunda alacaksınız.