Lansman / Relansman Çalışmaları

Yeni bir ürün yada var olan ürüne yeni bir bakış açısı , yeni bir değer katma çabası. Her lansman/relansman büyük bir coşkuyu içinde barındırır. Yoğun çalışmaların ardından elde edilen sonucun çalışanlarınız ile, distribütörleriniz ile paylaşmak ve onlarında ürüne en az sizin kadar inanmalarını, odaklanmalarını sağlamaktır ana amaç.

 

Core Group profesyonel kadrosu ile organizasyonun yapılacağı mekanın kiralanmasından , süslenmesinden , ışık ses, dijital gösterim sistemine, sunulacak ikramlardan davetiyelerin hazırlanıp gönderilmesine kadar tüm süreci sizin adınıza sizin gözünüzle ve coşkunuzla gerçekleştirir. Siz sadece yapacağınız konuşmaya odaklanırısınız.

Özel Çekilişler

Yaygın katılımlı özel çekilişlerde uygulanan kampanyanın T.C. Milli Piyango İdaresine uygun olması gerekmektedir.

 

Tüm bu prosedürleri iyi bilen Core Marketing kadrosu sizin için tüm izinleri alır ve organizasyonu resmi şartlara uygun olarak gerçekleştirir.  Hiçbir sıkıntı yaşamadan sadece müşterilerinizle kurduğunuz diyaloğa odaklanır, organizasyonun coşkusunu müşterileriniz ile yaşarsınız.  

Saha Taraması ve Census

Ürünlerinizin mağaza raflarındaki durumlarını görmek, rakip ürünlerin dağılımını ve sunduğu teklifleri bilmek yada çıkaracağınız yeni ürün ile ilgili satış noktası  ve rakip bazlı çok kırılımlı bilgi edinmek istediğinizde uygulanan Census çalışmaları sahaya bilinçli çıkmanızı ve sahada  bilinçli olmanızı sağlayacaktır. Core Group çok bölgeli yapısı sayesinde aynı anda bir çok bölgede saha tarama çalışması yapar konumdadır. 

Road Show Çalışmaları

Özel olarak giydirilmiş araçlar ve özel kıyafetli / hedef odaklı personelin bir plan çerçevesinde hedef kitlenin yoğun olduğu alanlarda tanıtım faaliyeti yürütmesidir.

Birçok şehirde birbirinden farklı aktiviteleri gerçekleştirmiş olan Core Marketing Group bir roadshow organizasyonu için gerekli tüm yetilere sahiptir.

Giydirilecek araçların temini ( büyük bir TIRdan küçük bir WV kablumbağaya kadar), Araçların giydirilmesi/kaplanması, Değişik profillerde ekip teğmini ( animatörler, dansçılar, palyaçolar, yada özel kostüm taşıyıcıları...vbg.), gerekli ekipmanların tümünün temini konularında uzmandır.

Core Group,  yıllar içerisinde oluşturduğu geniş tedarikçi ağı sayesinde  projelerinizi hızlı, etkin ve optimum maliyetle gerçekleştirmektedir.

Bayi Ziyaretleri

Bayilerinizi yüz yüze anlatarak bilgilendirmek istediğinizde, onların hedeflerini kendi hedeflerinizle eşgüdümlemeyi amaçladığınızda yada daha önce getirdiğiniz standartları kontrol etmek istediğinizde Core Group bir etkileşimli iletişim firması olarak yanınızda. İşlenmiş tütün sektöründen hijyenik temizlik kağıtları sektörüne kadar bir çok firmanın bayi ziyaretleri tarafımızca yapılmış olup, sonucunda,  firmalarımızın elde ettiği başarılar da etkin rol oynamış olmaktan gurur duyuyoruz.

event Yaratımı ve Uygulaması

Hedefleriniz  pazarlama kariyerine sahip yaratıcı kadromuz tarafından değerlendirilir, sentezlenir ve sonucunda  kurumsal kimliğiniz, değerleriniz ve nihai hedefleriniz doğrultusunda proje planlanır. Core Gorup olarak yaratıcı departmanımızla bir çok başarıya imza attık bir çok coşkuyu yaşadık. 

 

Core,  yıllar içerisinde oluşturduğu geniş tedarikçi ağı sayesinde  hızlı, etkin ve optimum maliyetle projeler gerçekleştirmektedir.

Araç Üstü Saha Çalışması

Üst yöneticileriniz, ara yöneticileriniz ve yönetici adaylarınız ile sahaya çıkmak ve satış noktası bazında saha ekiplerinizle ve satış noktası yönetimleriyle birlikte mi olmak istiyorsunuz???

 

Core Marketing Group sizler adına , gezi gruplarınızı belirler, grup bazında günlük rout programını şekillendirir, sahaya çıkan yönetici ekibinizin gün içerisinde tekrar bir araya genel değerlendirme için gelecekleri mekanı hazırlar.

 

Çalışma sonrası toplu yemek organizasyonunu çoklu seçenekler sunarak gerçekleştirir.

 

Çalışma süresince Core Marketing Group organizasyon sorumluları sahada grupları  resimlendirir ve çalışma sonrası sunar.

 

Siz sadece o gün yapacaklarınıza odaklanın....gerisini Core marketing Group hazırlayacaktır.